Arda Turan yuvasına döndü

Galatasaray, eski oyuncularından Arda Turan'la anlaşmaya varıldığını resmen duyurdu.

Arda Turan yuvasına döndü
05 Ağustos 2020 - 22:58
Geçen sezondan bu yana Galatasaray ile ismi anılan Arda Turan, sarı-kırmızılı yöneticilerle yaptığı görüşmenin ardından Başkan Mustafa Cengiz'in evine gelerek 1+1 yıllık anlaşmaya imza attı.

Sarı-kırmızılı kulüpten transferle ilgili yapılan açıklamada, şu ifadeler yer verildi:

Galatasarayımız, profesyonel futbolcu Arda Turan'ın transferi için anlaşma sağladı.

30 Ocak 1987 tarihinde İstanbul'da doğan Arda Turan, Galatasaray altyapısından yetişip son dönemlerde Türk futbolunu Avrupa'da gururla temsil eden isimlerin başında geldi.

2005-2011 yılları arasında akademisinde yetiştiği Galatasaray'da hizmet veren Arda Turan, 2007-2008 yılında takımımızla birlikte şampiyonluk sevinci yaşadı. Arda Turan Galatasaray kariyerinde Süper Lig şampiyonluğunun yanı sıra 2004-2005 sezonunda Türkiye Kupası, 2007-2008 sezonunda ise Türkiye Süper Kupası şampiyonluğu yaşayan kadronun parçası oldu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • kenan tan
    9 ay önce
    Arda GS ile kapışmadı kavga etmedi. sadece birisi ile bakıştı diye GS. düşmanı ilan edildi. Belki o olayda kendisi de haklı olabilirdi. Buna üzülmüştüki tepki verdi. Başka birşey de yapmadı. Onun üzerine çok gittiler. Onun haklı olabilir yanını görmezden geldiler. Arda GS ile simge olmuş ve o topluma mal olmuştur. Onu silemezler. Şimdi doğrusunu yaptı.